Pinterest

Tailwind Create! Już jest!

📌📌📌 Tailwind Create! 📌📌📌

Jestem podekscytowana, choć używam Tailwind od bardzo dawna, od kilku lat. Teraz jednak weszła nowość na miarę pojawienia się Canvy. Tailwind stworzył narzędzie do szybkiego, automatycznego tworzenia wielu pinów w określonej kolorystyce, stylu, brandingu.

Po prostu wgrywasz zdjęcie, określasz elementy brandingu (kolory, czcionki) i już.

📌📌📌 Dzieje się magia! 📌📌📌

Za jednym kliknięciem otrzymujesz projekty kilkudziesięciu pinów, z których następnie każdy możesz dowolnie edytować! Lub nie, możesz go wykorzystać od razu, to gotowe projekty! Gotowe piny, które możesz jednym ruchem ustawić w kolejce pinów do zaplanowania!

📌📌📌 Chcesz zobaczyć? 📌📌📌

To popatrz! W filmie pokazuję jak w ciągu kilkunastu minut stworzyć i zaplanować publikację wielu pinów.

Obecnie narzędzie Tailwind Create jest w wersji beta, ale korzystając z mojego linka afiliacyjnego możesz dołączyć do grupy pierwszych użytkowników!

📌📌📌  Jakie są warunki? 📌📌📌

1) Tylko członkowie Tailwind, zarówno bezpłatni, jak i płatni, będą mogli uzyskać dostęp do Tailwind Create.

Jeśli masz konto to przejdź dalej. Jeśli go nie masz, załóż je najpierw korzystając z mojego linku:

https://www.tailwindapp.com/i/extrano

Oprócz możliwości dostępu do Tailwind Create, otrzymasz bonus w kwocie 15 USD jeśli kiedykolwiek w przyszłości zdecydujesz się na płatny plan. Ja zyskam również miesiąc gratis i podtrzymam w strukturach Tailwind status partnera przyprowadzającego klientów.

2) Gdy masz już konto, poproś o dostęp do Tailwind Create wypełniając ankietę dostępną tutaj:

https://www.tailwindapp.com/create/pinterest-templates

3) WAŻNE: w ostatnim pytaniu, nr 8 „Enter your invite code (optional)” podaj kod „CREATEPARTNER2020”. W pytaniu jest to oznaczone jako nieobowiązkowe, ale daje Tailwindowi informację, że przyszliście od partnerów Tailwinda i będzie to brał pod uwagę przydzielając dostęp (twierdzą, że jest kolejka oczekujących).

4) Czekasz! Ja czekałam zaledwie kilka godzin (przychodzi powiadomienie mailem).

W całym procesie, dopóki narzędzie jest w wersji beta nie są pobierane opłaty, możesz również wnioskować mając konto bezpłatne (okres testowy).

Docelowo Tailwind Create będzie płatny, ale planowany cennik uwzględnia również darmowy plan o ograniczonej liczbie tworzonych pinów. Dobre i to, choć jeśli traktujesz Pinteresta jako narzędzie promocji, to Tailwind Create będzie, jak sądzę, wart więcej niż kosztuje!

📌📌📌 Sprawdź! 📌📌📌

https://www.tailwindapp.com/i/extrano